Çağrı Merkezi: 0 532 501 30 22

ERA 7210V FFP2 MASKE

24,90 TL
39,90 TL
%38 İNDİRİM
Stok Kodu 00129669930
Ürün Açıklaması
!!! Dikkat !!!
 
Maske grubu ürünler hijyenik ürünler olduğundan iadesi kabul edilmemektedir. Lütfen alım yaparken bu hususa dikkat ediniz.

Aktif Karbon Serisi

 

7210 AKTİF KARBON FFP2 V NR D

  • 10 xOEL koruma düzeyi
  • Konik
  • Ventilli
  • CE belgeli
  • EN 149:2001+ A1:2009 standartlarına uygun.

Uygun Kullanım Alanları
Kaynak Dumanı / Kimyasallar / Metal Dumanı / Düşük Yoğunlukta Gazlar / Endüstriyel Atıklar / Boya Buharları / Evsel Atıklar / Ağır Kokular / Demir ÇelikÇünkü;Rahat.Güvenilir.Verimli.Başarılı.Dirençli.

  • DetaylarAktif Karbon Filtre sayesinde kaynak dumanı, solvent bazlı buharlar ve ağır kokular için mükemmel koruma sağlar.Onaylanmış kuruluş: 1024Kullanım Talimatını okuyunuz. Depolama sıcaklık aralığı Raf Ömrü Depolama alanı nem oranı Tek Kullanımlık Dolomit Tozu ile tıkanmalara karşı gereksinimleri sağlar

Kullanım ŞekliKullanım Şekli
Seçimi yapılmış maskeyi kullanım alanına girmeden önce kontrol ediniz.Şekil 3'te olduğu gibi nefes alışverişi yaparak bir kaçak olup olmadığını test edin.Eğer kaçak var ise resim 1-2-3-4'teki gibi tekrar takma işleimini gerçekleştirin.Çalışma alanında en az %19,5 oranında oksijen bulunmalıdır. Aksi taktirde maske kullanılamaz.Yeterli oksijenin bulunmadığı havasız kuyu, depo ve ambar gibi yerlerde maskeyi kullanmayınız.Maskeler gaz ve buhara karşı koruma sağlamamaktadır.Maskeyi çalışma ortamına göre hissedilebilir derecede nefes alma direnci oluşunca derhal değiştiriniz.

Çalışma ortamınıza uygun en iyi ürünü seçiniz.Üretici tarafından belirtilen kullanma talimatındayer alan hususları uygulayınız.Maskenin ayarlarını kullanım şekline uygun olarak yapınız.Maskenin yüzünüze uygunluğunu şekil 3'de gösterildiği gibi kontrol edinizMaskenin kullanıcıyla uyumunun çok iyi olabilmesi için kullanıcının sakallı, bıyıklı olmaması, yüz ve baş kısmında yara izi bulunmaması gerekir.Bu gibi durumlarda maske sızdırma yapacağından kullanımı uygun olmaz.

Katı maddeler ve sıvı aerosellere karşı koruma içindir.Uçucu aerosellere karşı kullanmayınız.Koruma derecesi uygun ürün seçiniz.Patlayıcı alanlarda kullanılmaz.Tek kullanımlıktır.Kullanım sonrası atılması gerekir.

Maske üstündeki herhangi bir parça değişimi ve tamirat yapmayınız.Maske hasar görmüş ise derhal değiştiriniz.Raf ömrü geçen ürünleri kullanmayınız.Maskeyi kısa kullanımlarda toz ve kirden koruyunuz.

Maskeyi üretici tarafından sunulan şekilde saklayınız.Depolama alanının sıcaklığı -20C ile +40C arasında olmalıdır.Depolama alanı nem oranı maksimum %80 olmalıdır.
Yorumlar
Yorum Yap